Najmodniejsze wzory i modele płytek

Różnorodność w dzisiejszych czasach to mało powiedziane...

Aktualnie trendy w płytkach możemy podzielić na kategorie:

1.       Ze względu na wielkość

Coraz bardziej popularnymi płytkami kupowanymi przez klientów są płytki tzw. Wielkoformatowe, gdzie wymiary ich to 120x240, 120x120, 160x300 itp.

 Grespania

Grespania

Grespania

2.       Ze względu na kształt płytki

Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to rozmaitszych kształtów płytek, co konsumentów bardzo cieszy. Mogą mieć płytki nie tylko w pięknej kolorystyce ale i również w nietuzinkowym kształcie. Można zakupić prostą białą płytkę w kształcie np. arabeski, aby komponowane pomieszczenie zyskało niepowtarzalnego klimatu.

Raw Decor

Raw Decor

Dunin Carat

Bestile

Raw Decor

 Raw Decor

Atlas Concorde

Raw Decor

Bestile

Raw Decor

3.       Ze względu na wzór płytki

Na topie aktualnie są płytki o wyglądzie imitacji materiału lenu czy jeansu. Płytki imitujące lastryko, zarówno w kolorach szarości jak i bardziej odważnie wielokolorowe. Cudowne płytki imitujące miedź, rdzę i beton również nadal są na topie. Niekończące się zamiłowanie natury czyli do marmuru jak i drewna, no i urokliwe płytki patchwork, zarówno w wersji nowoczesnej jak i postarzanej.

 

Atlas Concorde

Kerion

Cliper

Peronda

Peronda

Peronda Brass

Tubądzin

Wszystkie te płytki połączone z aktualnie modnymi również kolorami w armaturze takimi jak: złoto, miedź, czarny mat, biały mat daje niepowtarzalnego klimatu całej aranżowanej powierzchni.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Koszyk